09:371397/11/1 دوشنبه
برگزاری دوره قانون ارتقاء سلامت اداری و مبارزه با فساد در ستاد منطقه سه

با حضور مهندس امجدی پور رئیس امور بازرسی شرکت ملی گاز ایران و مهندس صادقپور مدیر و اعضای هئیت رئیسه منطقه سه و دکتر عبادی جعفری و دکتر میر دوره قانون ارتقاء سلامت اداری و مبارزه با فساد در ستاد این منطقه برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی منطقه سه عملیات انتقال گاز : در ابتدای این جلسه مهندس صادقپور مدیر منطقه سه عملیات انتقال گاز ضمن خوش آمد گویی به میهمانان و معرفی منطقه ، از تمامی همکاران سخت کوش و پر تلاش منطقه بخاطر زحمات شبانه روزیشان در جهت استمرار انتقال گاز خصوصا در این روزهای سرد تشکر و قدردانی کرد.

وی در خصوص موضوع جلسه گفت : از همان ابتدای تشکیل جوامع بشری که به علت تزاحم و برخورد منافع وضع قوانین مختلف ضرورت پیدا کرد ، در تمام جوامع شخص یا اشخاصی بودند و هنوز هم هستند که بخاطر کسب منافع نامشروع و غیرقانونی فردی یا گروهی قانون را دور زده و  با ضایع کردن حقوق عمومی در جوامع ایجاد فساد نمایند.

وی افزود : به همین دلیل موضوع فساد و ضرورت مبارزه با آن در تمام کشورهای جهان مطرح است و نه تنها تمام کشورها قوانین و  دستوراتی را برای این منظور وضع کرده اند بلکه تشکل ها و کنوانسیون های بین المللی زیادی نیز تشکیل شده که در حال فعالیت می باشند.

صادقپور در ادامه به نامه حضرت علی (ع) به مالک اشتر اشاره کرد و با ذکر فرازهایی از این نامه که به اطاعت خدا ، قانون گرایی ، شایسته سالاری ،شفافیت در کارها و مبارزه با فساد (اداری ، سیاسی و اقتصادی) تاکید داشت ، گفت : ما مسلمانان با این غنای دینی و فرهنگی می توانیم سیره و شیوه ائمه را سرمشق قرار داده و از آن به عنوان چراغ راه در ارتقاء سلامت اداری – سیاسی و اقتصادی و مبارزه با فساد بهره مند شویم.

بر اساس این گزارش :  در ادامه ی این جلسه دکتر عابدی جعفری و دکتر میر به ارائه مطالب آموزنده ای در خصوص مفاهیم ارتقاء سلامت اداری و مقابله با فساد و نحوه اجرای این قانون پرداختند .


تاریخ به روز رسانی:.
  نام   نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام   نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 
بيشتر
خانه | بازگشت |

کلیه حقوق این سایت مربوط به منطقه 3 عملیات انتقال گاز می‌باشد.
مجری سایت : شرکت سیگما