13:291398/3/5 يكشنبه
برگزاری دوره طرح تدوین شناسنامه روان شناختی مدیران در ستاد منطقه سه عملیات انتقال گاز

به گزارش روابط عمومی منطقه سه عملیات انتقال گاز : شناسائی و بررسی وضعیت سلامت روان پرسنل و مدیران یکی از مهم ترین روشهای شناسائی و توانمند سازی افراد در محیط های کاری است، لذا شرکت انتقال گاز ایران در راستای شناسائی و توانمند سازی مدیران خود بعنوان اساسی ترین رکن کارآمدی سازمان، طرح تدوین شناسنامه روان شناختی مدیران شرکت انتقال گاز را با هدف افزایش تطابق و تناسب شغل و شاغل و دستیابی به بهزیستی روانشناختی توسط مرکز روانشناسی صنعتی و سازمانی دانشگاه شهید بهشتی و به درخواست مدیر عامل شرکت انتقال گاز ،دکتر توکلی با حمایت مدیریت توسعه منابع انسانی سازمان آغاز نموده و با اجرای پروژه در چهار منطقه، گام پنجم را در منطقه سه عملیات انتقال گاز اجرا نمود و در تلاش است تا به ارزشمند ترین هدف خود یعنی افزایش سطح بهزیستی روانشناختی در سازمان دست یابد.

مهندس صادقپور ضمن اعلام مطلب فوق افزود : ارزیابی شایستگی های روانشناختی رهبری و مدیریت کارمندان منطقه سه با برگزاری جلسه تشریح و آماده سازی توسط مجری پروژه سرکار خانم دکتر عسگری و 4 نفر از متخصصان حوزه روانشناسی صنعتی و سازمانی با همراهی همکاران ستاد انتقال گاز بعنوان ناظرین پروژه و با انتخاب جامعه آماری به تعداد 46 نفر از کارمندان شاغل در سمتهای نمودار کلی سازمان (top chart) و سمتهای یک رده پائین تر از آن با ماهیت سرپرستی و مسئول طی دو روز و در دو گروه در تاریخهای 31/2/98 و 1/3/98 در واحد آموزش منطقه انجام پذیرفت.

مدیر منطقه سه افزود : گامهای شناسائی توانمندیها در اجرای پروژه مذکور مشتمل با سه فرایند اصلی بدین قرار بوده است: 1. مصاحبه حضوری روانشناختی مبتنی بر شایستگی 2. آزمونهای نرم افزاری ( تست الکترونیکی ) 3. آزمونهای کتبیتاریخ به روز رسانی:.
  نام   نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام   نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 
بيشتر
خانه | بازگشت |

کلیه حقوق این سایت مربوط به منطقه 3 عملیات انتقال گاز می‌باشد.
مجری سایت : شرکت سیگما