چهارشنبه 11/2/1398
با حضور تیم های اعزامی از سوی منطقه سه در شهرستان پلدختر ، کمک های مردمی پرسنل این منطقه به مردم شریف این شهرستان اهدا گردید.
با حضور تیم های اعزامی از سوی منطقه سه در شهرستان پلدختر ، کمک های مردمی پرسنل این منطقه به مردم شریف این شهرستان اهدا گردید.

به گزارش روابط عمومی منطقه سه عملیات انتقال گاز : مهدی ستایشگر رئیس روابط عمومی منطقه سه ضمن اعلام مطلب فوق افزود :مرحله ی اول کمک های مردمی پرسنل که شامل وسایل بهداشتی ، پوشاک ، کنسرو و اسباب بازی بود ،توسط تیم اعزامی این منطقه به دست مردم سیل زده این شهرستان و روستاهای اطرافش رسید.

ستایشگر در ادامه افزود : پیش بینی میشود با فراخوان بعدی روابط عمومی این منطقه کمکهای بیشتری فراهم گردد تا بتوانیم هرچند کوچک اما نقشی در بهبود شرایط زندگی برای هموطنان سیل زده که گرفتار این بلای عظیم طبیعی شده اند و چشم انتظار کمک های کوچک ما هستند، داشته باشیم.

ستایشگر در پایان ضمن آرزوی بهبود شرایط زندگی این هموطنان خاطرنشان کرد : با توجه به برآورد تیم اعزامی این منطقه از شرایط مناطق سیل زده و همچنین فرا رسیدن فصل گرما در این مناطق فراهم کردن وسایل برقی مانند پنکه، یخچال و سایر وسایل خانگی جهت رفاه حال این هموطنان ضروری می باشد.
يكشنبه 25/1/1398
با هدف صرفه جویی در مصرف انرژی و استفاده از انرژی های تجدید پذیر و نیز کاهش انتشار گازهای گلخانه ای ، نیروگاه خورشیدی با ظرفیت 20 کیلو وات در ستاد ..
با هدف صرفه جویی در مصرف انرژی و استفاده از انرژی های تجدید پذیر و نیز کاهش انتشار گازهای گلخانه ای ، نیروگاه خورشیدی با ظرفیت 20 کیلو وات در ستاد منطقه سه عملیات انتقال گاز به بهره برداری رسید.

به گزارش روابط عمومی منطقه سه عملیات انتقال گاز : مهندس بیکلریان ،معاون مهندسی و خدمات فنی منطقه ضمن اعلام مطلب فوق افزود : این پروژه در تاریخ 22 فروردین سال 98 به صورت پایلوت در منطقه سه عملیات انتقال گاز به بهره برداری رسید و پس از دوره یکساله نگهداری و بررسی کیفیت راندمان با تضمین بیشتری در سایر مناطق نیز قابلیت اجرا خواهد داشت.

مهندس بیکلریان در ادامه افزود : این نیروگاه قابلیت تولید توان 20 کیلووات ساعت برق را داراست که به صورت متصل به شبکه می باشد و با در نظر گرفتن به طور متوسط 300 روز آفتابی در سال و روزانه 5 ساعت تابش حداقل 30 مگاوات ساعت برق را در سال تامین می کند.

وی عمر بهره برداری از این نیروگاه را 20 سال دانست و افزود : با توجه به اینکه نیروگاه مذکور متصل به شبکه و فاقد باتری های ذخیره کننده می باشد در طول مدت بهره برداری هیچ هزینه تعمیراتی به همراه نخواهد داشت.

بیکلریان در پایان خاطرنشان کرد : با توجه به اینکه هر کیلو وات ساعت برق تولیدی از طریق سوختهای فسیلی حداقل معادل 700 گرم گاز  CO2 وارد جو می نماید ، این نیروگاه از نشر 21 تن گاز گلخانه ای در سال جلوگیری می نماید.سه‌شنبه 20/1/1398
با حضور مهندس صادقپور مدیر منطقه سه در تاسیات تقویت فشار گاز و مرکز بهره برداری خطوط لوله قزوین از نزدیک از این تاسیسات بازدید نمود و ...

به گزارش روابط عمومی منطقه سه عملیات انتقال گاز : با فرا رسیدن سال نو ،مهندس صادقپور مدیر منطقه سه در تاسیات تقویت فشار گاز و مرکز بهره برداری خطوط لوله قزوین حضور یافت و از نزدیک از این تاسیسات بازدید نمود و برای آنها سالی پر از موفقیت و سلامت را از درگاه خداوند منان آرزو نمود.

بر اساس این گزارش : در این بازدید ، اسدی رئیس مرکز بهره برداری خطوط لوله قزوین به ارائه گزارش اقدامات سنجیده در خصوص رفع آبگرفتگی های بارش های اخیر در خطوط لوله انتقال گاز مناطق تحت پوشش این مرکز پرداخت.

لازم به ذکر است : بدلیل  شدت و افزایش میزان بارشهای اخیر در استان قزوین و زنجان ،  در برخی از نقاط خطوط لوله آبگرفتگی هایی بوجود آمد که با مدیریت ،حفظ آمادگی و زحمات شبانه روزی پرسنل تاسیسات تقویت فشار گاز و مراکز بهره برداری خطوط لوله قزوین بحران آب گرفتگی در این مناطق بوجود نیامد.

در پایان این بازدید: مهندس صادقپور از زحمات پرسنل این مرکز به جهت حفظ و حراست از خطوط لوله انتقال کاز تشکر و قدردانی نمود.

شنبه 17/1/1398
به مناسبت فرا رسیدن سال نو مدیر منطقه سه و پرسنل این منطقه در ستاد این منطقه حضور بهم رسانیده و فرا رسیدن سال نو را تبریک گفتند.

به گزارش روابط عمومی منطقه سه علیات انتقال گاز ایران : به مناسبت فرا رسیدن سال نو مدیر منطقه سه و پرسنل این منطقه در ستاد این منطقه حضور بهم رسانیده و فرا رسیدن سال نو را تبریک گفتند.

بر اساس این گزارش : در این دیدار صمیمانه مدیر منطقه سه ضمن آرزوی موفقیت و سالی خوش و سلامت برای پرسنل و خانواده های آنها ، خواستار تلاش همه جانبه پرسنل همچون سالهای گذشته برای انجام کارها و وظایفشان در جهت شکوفایی و رونق اقتصادی کشور شد.

لازم به ذکر است : بعد از این دیدار صمیمانه ، مدیر و اعضای هیئت رئیسه منطقه با حضور در ستاد شرکت انتقال گاز ایران ضمن دیدار نوروزی فرا رسیدن سال نو را به مدیر عامل و همکاران خود در این مجموعه تبریک و شادباش گفته اند.
 
يكشنبه 19/12/1397
با هدف افزایش میزان آمادگی پرسنل منطقه سه در شرایط اضطراری و با بحران های احتمالی مانور بحران در ستاد این منطقه برگزار گردید.

با هدف افزایش میزان آمادگی پرسنل منطقه سه در شرایط اضطراری و با بحران های احتمالی مانور بحران در ستاد این منطقه برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی منطقه سه عملیات انتقال گاز : مهدی ستایشگر رئیس روابط عمومی منطقه ضمن بیان مطلب فوق افزود : این مانور بزرگ بر اساس برنامه ریزی های انجام شده با مدیریت واحدهای ایمنی و بهداشت و حراست در ستاد منطقه و با سناریوهای خروج اضطراری و خاموش کردن حریق توسط پرسنل آتشنشانی منطقه انجام شد.

وی افزود : میزان آمادگی واحد های برگزار کننده این مانور بسیار بیشتر از حد انتظار برآورد شد و در جلسه ای کمیته بحران که با حضور اعضای این کمیته که بعد از این مانور برگزار شد ، سایر نواقص موجود جهت کسب آمادگی بیشتر در شرایط بحرانی توسط اعضای کمیته مطرح و برای رفع آنها راهکارهایی ارائه شد.

يكشنبه 19/12/1397
همزمان با فرا رسیدن روز درختکاری با حضور مدیر منطقه سه و اعضای هیئت رئیسه ین منطقه و با کاشت ردختان سرو ،آئین روز درختکاری در ستاد منطقه سه برگزار ش
همزمان با فرا رسیدن روز درختکاری با حضور مدیر منطقه سه و اعضای هیئت رئیسه ین منطقه و با کاشت ردختان سرو ، ،آئین  روز درختکاری در ستاد منطقه سه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی منطقه سه عملیات انتقال گاز : مهدی ستایشگر رئیس روابط عمومی منطقه سه ضمن اعلام مطلب فوق افزود : همه ساله به پاسداشت روز درختکاری در ستاد منطقه سه و بطور همزمان در سایر تاسیسات تقویت فشار گاز نهال و درختچه هایی توسط پرسنل منطقه کاشته می شود.

وی افزود : ستاد منطقه سه و سایر تاسیسات این منطقه با در برداشتن منطقه وسیع فضای سبز و اهمیت دادن به حفظ و نگهداشت آن ، تبدیل به منطقه ای سبز و پر از درختان متنوع شده است و همه ساله همزمان با رسیدن فصل بهار ، شکوفه های بهاری جلوه ویژه و زیبایی به این منطقه می دهد.

چهارشنبه 8/12/1397
هم اکنون جلسه هماهنکی مدیر عامل شرکت انتقال گاز ایران و هیئت مدیره این شرکت با مدیر و اعضای هیئت رئیسه منطقه سه در ستاد شرکت انتقال...

هم اکنون جلسه هماهنکی مدیر عامل شرکت انتقال گاز ایران و هیئت مدیره این شرکت با مدیر و اعضای هیئت رئیسه منطقه سه در ستاد شرکت انتقال گاز ایران در حال برگزاری می باشد.

به گزارش روابط عمومی منطقه سه عملیات انتقال گاز ایران : مهندس صادقپور مدیر منطقه سه در ابتدای این جلسه ،از زحمات پرسنل منطقه سه در واحدهای مختلف  تقدیر و تشکر نمود و افزود : آمادگی تاسیسات تقویت فشار گاز حساس منطقه با توجه به برنامه ریزی دقیق واحد عملیات ایستگاه ها بسیار مثبت می باشد و همین فعالیتها باعث کاهش بخشی از  24 درصد کاهش توقفات در کل شرکت انتقال گاز شده است.

دوشنبه 6/12/1397
با هدف افزایش آمادگی و واکنش در شرایط اضطراری در زمان بروز بحران های طبیعی و غیر طبیعی مانور مقابله با بحران در منطقه سه عملیات انتقال گاز برگزار گرد

با هدف افزایش آمادگی و واکنش در شرایط اضطراری در زمان بروز بحران های طبیعی و غیر طبیعی مانور مقابله با بحران در منطقه سه عملیات انتقال گاز برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومی منطقه سه عملیات انتقال گاز : مهندس صادقپور مدیر منطقه سه ضمن اعلام مطلب فوق افزود : در بازه زمانی دی ماه و بهمن ماه سال جاری سه مانور در خطوط لوله استحفاظی منطقه برگزار گردید و بر اساس سناریوهای مختلف عملیاتی ، آمادگی مراکز بهره برداری خطوط لوله و سایر بخشهای عملیاتی مورد ارزیابی قرار گرفت.

وی افزود : مانورهای اول و دوم با سناریوی نشتی گاز و انفجار در اثر رانش زمین(زلزله ) و با محوریت مراکز بهره برداری خطوط لوله تهران و ساوه و مانور سوم با موضوع نشتی گاز از خط لوله در اثر حفاری غیر مجاز و برخورد بیل مکانیکی با خط لوله در محدوده استحفاظی مرکز بهره برداری خطوط لوله قزوین و در سطح c انجام شد.

مهندس صادقپور در پایان خاطر نشان کرد : در پایان مانور های مذکور نتایج قابل قبولی در جهت شناسایی نقاط قوت و ضعف و فرصتهای قابل بهبود به دست آمد که توسط تیم های ارزیاب مانور و کمیته بحران منطقه مورد بررسی قرار گرفت.

چهارشنبه 24/11/1397
به مناسبت فرا رسیدن ایام الله دهه فجر با حضور برخی از مدیران شرکت انتقال گاز ایران ، مدیر منطقه سه و اعضای هئیت رئیسه منطقه سالن ورزشی تیراندازی این
به مناسبت فرا رسیدن ایام الله دهه فجر با حضور برخی از مدیران شرکت انتقال گاز ایران ، مدیر منطقه سه و اعضای هئیت رئیسه منطقه سالن ورزشی تیراندازی این منطقه افتتاح گردید.

به گزارش روابط عمومی منطقه سه عملیات انتقال گاز ایران : مهدی ستایشگر رئیس روابط عمومی منطقه سه ضمن اعلام مطلب فوق افزود : سالن تیراندازی این منطقه با بهره برداری از لوازم مدرن ورزش تیراندازی و مطابق با استانداردهای نوین روز افتتاح گردید.

ستایشگر افزود : بر اساس استانداردهای لازم این ورزش مهیج و پرخطر ، مربی دارای مدارک بین المللی و با تجربه نیز جهت آموزش  حرفه ای پرسنل و رعایت مسائل ایمنی در سالن تیراندازی حضور یافته است.

ستایشگر در ادامه افزود :همزمان با افتتاح سالن تیراندازی برنامه های دیگری همچون آذین بندی ستاد منطقه و تاسیسات تقویت فشار گاز ، طراحی اینفوگرافی روند رو به رشد منطقه در چهل سالگی پیروزی شکوهمند انقلاب سلامی ،تهیه بن ویژه تخفیف جهت استفاده از برنامه های فرهنگی ویژه پرسنل نیز به مناسبت ایام الله دهه فجر در منطقه سه عملیات انتقال گاز انجام پذیرفته است.

دوشنبه 1/11/1397
با حضور مهندس امجدی پور رئیس امور بازرسی شرکت ملی گاز ایران و مهندس صادقپور مدیر و اعضای هئیت رئیسه منطقه سه و دکتر عبادی جعفری و دکتر میر دوره قانون
با حضور مهندس امجدی پور رئیس امور بازرسی شرکت ملی گاز ایران و مهندس صادقپور مدیر و اعضای هئیت رئیسه منطقه سه و دکتر عبادی جعفری و دکتر میر دوره قانون ارتقاء سلامت اداری و مبارزه با فساد در ستاد این منطقه برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی منطقه سه عملیات انتقال گاز : در ابتدای این جلسه مهندس صادقپور مدیر منطقه سه عملیات انتقال گاز ضمن خوش آمد گویی به میهمانان و معرفی منطقه ، از تمامی همکاران سخت کوش و پر تلاش منطقه بخاطر زحمات شبانه روزیشان در جهت استمرار انتقال گاز خصوصا در این روزهای سرد تشکر و قدردانی کرد.

وی در خصوص موضوع جلسه گفت : از همان ابتدای تشکیل جوامع بشری که به علت تزاحم و برخورد منافع وضع قوانین مختلف ضرورت پیدا کرد ، در تمام جوامع شخص یا اشخاصی بودند و هنوز هم هستند که بخاطر کسب منافع نامشروع و غیرقانونی فردی یا گروهی قانون را دور زده و  با ضایع کردن حقوق عمومی در جوامع ایجاد فساد نمایند.

وی افزود : به همین دلیل موضوع فساد و ضرورت مبارزه با آن در تمام کشورهای جهان مطرح است و نه تنها تمام کشورها قوانین و  دستوراتی را برای این منظور وضع کرده اند بلکه تشکل ها و کنوانسیون های بین المللی زیادی نیز تشکیل شده که در حال فعالیت می باشند.

صادقپور در ادامه به نامه حضرت علی (ع) به مالک اشتر اشاره کرد و با ذکر فرازهایی از این نامه که به اطاعت خدا ، قانون گرایی ، شایسته سالاری ،شفافیت در کارها و مبارزه با فساد (اداری ، سیاسی و اقتصادی) تاکید داشت ، گفت : ما مسلمانان با این غنای دینی و فرهنگی می توانیم سیره و شیوه ائمه را سرمشق قرار داده و از آن به عنوان چراغ راه در ارتقاء سلامت اداری – سیاسی و اقتصادی و مبارزه با فساد بهره مند شویم.

بر اساس این گزارش :  در ادامه ی این جلسه دکتر عابدی جعفری و دکتر میر به ارائه مطالب آموزنده ای در خصوص مفاهیم ارتقاء سلامت اداری و مقابله با فساد و نحوه اجرای این قانون پرداختند .


دوشنبه 24/10/1397
با حضور بهره برداران تاسیسات تقویت فشار گاز ساوه ،مجتمع ذخیره سازی گاز سراجه و پرسنل تعمیرات اساسی منطقه سه عملیات انتقال گاز ، دوره آموزش عمومی...
با حضور بهره برداران تاسیسات تقویت فشار گاز ساوه ،مجتمع ذخیره سازی گاز سراجه و پرسنل تعمیرات اساسی منطقه سه عملیات انتقال گاز ، دوره آموزش عمومی توربوکمپرسور سومی - زاریا در تاسیسات ساوه برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی منطقه سه عملیات انتقال گاز : حسب احساس ضرورتهای عملیاتی و بهره برداری و نیز تعمیرات واحدهای سومی- زاریا ، دوره آموزشی عمومی این توربینها با طرح موضوعات پایداری مانند نحوه روغنکاری ، اثرات سرج و استال در کمپرسور ، معرفی اجزای توربو کمپرسور ، آشنایی با ساختار توربین و نحوه عملکرد توربوکمپرسور DU80L برگزار گردید.

لازم به ذکر است: بر اساس تقویم آموزش این منطقه دوره های آموزشی سایر توربینهای تاسیسات تقویت فشار گاز موجود در سطح منطقه نیز در آینده برگزار خواهد شد.


شنبه 8/10/1397
در راستای ارج نهادن به مسئولیت اجتماعی منطقه سه عملیات انتقال گاز و فرهنگ سازی در بین مجاورین حریم خطوط لوله انتقال گاز و همچنین اشاعه فرهنگ مصرف صحی
در راستای ارج نهادن به مسئولیت اجتماعی منطقه سه عملیات انتقال گاز و فرهنگ سازی در بین مجاورین حریم خطوط لوله انتقال گاز و همچنین اشاعه فرهنگ مصرف صحیح در بین مدارس شهری و روستایی ، فاز اول فرهنگ سازی حریم خطوط لوله توسط کمیته حریم منطقه با محوریت روابط عمومی کلید خورد.

به گزارش روبط عمومی منطقه سه عملیات انتقال گاز : مهدی ستایشگر رئیس روابط عمومی منطقه سه ضمن اعلام مطلب فوق افزود : در فاز اول فرهنگ سازی حریم با حضورتیم روابط عمومی منطقه در روستاهای مجاور فیروزکوه و دماوند اجرا شد و آموزش خطرات رعایت نکردن حریم و صرفه جویی در مصرف گاز انجام و محصولات فرهنگی و کتابچه با این هدف بین دانش آموزان توزیع گردید.

وی افزود : با توجه به گستردگی  و حریم تحت پوشش این منطقه و روستاهای مجاور حریم فازهای بعدی بزودی در سایر شهرها و روستاهای استانهای تحت پوشش اجرایی می گردد.

ستایشگر فرهنگ سازی را در این خصوص بسیار مفید دانست و خاطرنشان کرد : می توان با ایجاد حس مسئولیت پذیری در بین کودکان و نوجوانان از طریق آموزش و آشنایی با حریم و در همین سنین کم نتایج بسیار مهمی را در آینده برداشت نمود و همچنین با توجه به ماهیت مناطق شرکت انتقال گاز این امر را به عنوان وظیفه اصلی روابط عمومی منطقه دانست تا بتوان به عنوان یک فرآیند استراتژیک و مدون اجرایی این فعالیتها را ادامه و نتایج قابل قبولی کسب کرد.دوشنبه 12/9/1397
: با حضور مدیر اعضای هئیت رئیسه منطقه سه در ستاد منطقه سه و برقراری ارتباط ویدئو کنفرانس با روسای تاسیسات تقویت فشار گاز ، و ارزیابان ...
با حضور مدیر اعضای هئیت رئیسه  منطقه سه در ستاد منطقه سه و برقراری ارتباط ویدئو کنفرانس با روسای تاسیسات تقویت فشار گاز ، و ارزیابان شرکت ملی گاز ایران ، جلسه بازنگری مدیریت در ادامه ی ممیزی های داخلی  (IMS2015) منطقه سه در ستاد این منطقه برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی منطقه سه عملیات انتقال گاز : در این جلسه مهندس صادقپور مدیر منطقه دستاوردهای این ارزیابی و ممیزی را بسیار مفید برای منطقه دانست و افزود : بررسی نقاط ضعف و قوت توسط ارزیابان می تواند در توسعه توانمندی ها و آماده تر شدن منطقه نقش بسزایی داشته باید.

بر اساس این گزارش : ممیزی داخلی این منطقه (IMS2015) در ماه جاری توسط واحد تحلیل سیستم های منطقه سه انجام  و تمامی نواقص موجود در سطح منطقه مشخص شد و جهت رفع آنها اقدام اصلاحی صورت پذیرفت.

شایان ذکر است : در پایان جلسه مذکور نتیجه ممیزی و ارزیابی جهت تمدید گواهینامه مذکور توسط ارزیابان شرکت ملی گاز ایران بسیار مثبت ارزیابی شد.

دوشنبه 5/9/1397
با احداث پل ارتباطی روی مسیر خط لوله پنجم تهران در محل تقاطع با رودخانه وحشی ماملو ، برگی دیگر از اثرات ماندگار در حوزه عملیات خطوط لوله تهران ...

با احداث پل ارتباطی روی مسیر خط لوله پنجم تهران در محل تقاطع با رودخانه وحشی ماملو ، برگی دیگر از اثرات ماندگار در حوزه عملیات خطوط لوله تهران ورق خورد.

به گزارش روابط عمومی منطقه سه عملیات انتقال گاز : مهندس صادقپور مدیر منطقه سه عملیات انتقال گاز ضمن اعلام خبر فوق افزود : یکی از مهمترین پروژه های مرکز بهره برداری خطوط لوله تهران با زحمات شبانه روزی همکاران این مرکز طبق برنامه زمانبندی تعمیرات خطوط لوله به پایان رسید و با اجرای آزمایش میدانی به وسیله عبور بارهای متمرکز و گسترده معادل 5/1 برابر ظرفیت طراحی ،  راه اندازی و به بهره برداری رسید.

وی در ادامه افزود : با احداث پل مذکور امکان تردد پیوسته در مسیر خط لوله پنجم تهران به جهت اجرای امور بهره برداری و تعمیرات مهیا گردیده و دسترسی به شیر بین راهی خط لوله در کمترین زمان ممکن ایجاد گردید و این در حالیست که قبل از احداث این پل به منظور تردد به سمت مقابل رودخانه به ناچار مسیری بیش از 120 کیلومتر در خطوط لوله وبزرگراهی و شهری طی می شد.

لازم به ذکر است : با طراحی و اجرای ایده خلاقانه ساخت پل ارتباطی صرفه جویی قابل ملاحظه ای در بخش اجرا و بهره برداری صورت پذیرفت.

دوشنبه 28/8/1397
با حضور کارشناسان منابع انسانی شرکت ملی گاز ایران در مجتمع تاسیسات تقویت فشار گاز قم ، از این تاسیسات بازدید ...
با حضور کارشناسان منابع انسانی شرکت ملی گاز ایران در مجتمع تاسیسات تقویت فشار گاز قم ، از این تاسیسات بازدید  و با نحوه عملکرد و فعالیت تاسیسات تقویت فشار گاز آشنا شدند.

به گزارش روابط عمومی منطقه سه عملیات انتقال گاز : این بازدید با تشکیل جلسه ای با حضور رئیس تاسیسات قم ،رئیس روابط عمومی و رئیس منابع انسانی منطقه سه در این تاسیسات آغاز شد و درابتدای جلسه مهندس خراسانی رئیس این تاسیسات به معرفی و نحوه عملکرد تاسیسات تقویت فشار گار قم پرداخت.

بر اساس این گزارش : مهدی ستایشگر رئیس روابط عمومی منطقه سه نقش و جایگاه شرکت انتقال گاز را در تراز جهانی توضیح و تشریح نمود و همچنین نسبت به اهمیت نیروی انسانی در کنار تجهیزات در تاسیسات تقویت فشار گاز اشاره نمود.

ستایشگر در ادامه افزود : فلسفه وجودی چنین بازدیدی با نگاه عملیاتی می تواند در پیش برد فعالیتهای منابع انسانی و افق دید آنان کمک بسزایی نماید.

بر اساس این گزارش در ادامه جلسه ، فتح الهی رئیس منابع انسانی منطقه سه ضمن بیان مشکلات و مسائل مربوط به منابع انسانی منطقه سه از جمله بازنشسته شدن پرسنل در سالهای آتی و عدم جایزگینی آنان و مسائل مربوط به رتبه های شغلی پرداخت و خواستار رفع آنها شد.

لازم به ذکر است : کارشناسان امور منابع انسانی با حضور در مجتمع از تاسیسات قم 2 و 3 بازدید  کردند و ازاهمیت و نحوه کار این تاسیسات  از نزدیک آشنا شدند.
دوشنبه 28/8/1397
با حضور مهندس صادقپور مدیر منطقه سه و برخی از اعضای هئیت رئیسه منطقه سه در سالن کنفرانس منطقه سه از عوامل اولین المپیاد بهره برداران شرکت انتقال گاز

با حضور مهندس صادقپور مدیر منطقه سه و برخی از اعضای هئیت رئیسه منطقه سه در سالن کنفرانس منطقه سه از عوامل اولین المپیاد بهره برداران شرکت انتقال گاز که به میزبانی این منطقه برگزار گردیده بود تجلیل به عمل آمد.

به گزارش روابط عمومی منطقه سه عملیات انتقال گاز : در این مراسم مهندس صادقپور مدیر منطقه سه ضمن قدردانی از زحمات عوامل اجرایی برگزاری این المپیاد افزود :  برگزاری این المپیاد از جهت اینکه برای اولین بار در سطح شرکت ملی گاز ایران برگزار گردید ، تجربه ای نو محسوب می شد ، که منطقه سه توانست با مدیریت و همت عوامل اجرایی از عهده آن به نحو احسنت برآید و اجرای آن مایه مباهات منطقه شد.

مهندس صادقپور در ادامه افزود : با تغییرات و تمهیدات انجام شده در تاسیسات تقویت فشار گاز قم ، امروز این ایستگاه به عنوان یک ایستگاه مرجع و استاندارد در سطح جهانی محسوب می شود که می تواند شرکت انتقال گاز را  در این تاسیسات معرفی نماید.

وی افزود : برکات برگزاری چنین المپیادی می تواند در جهت ارتقای علمی بهره برداران و همچنین حفظ و نگهداری تجهیزات نقش بسزایی داشته باشد که این مهم با زحمات پرسنل اجرایی در برگزاری این المپیاد اجرایی گردید.

لازم به ذکر است : با برگزاری مراسم مشابهی طی روزهای آتی از دست اندرکاران این المپیاد در تاسیسات تقویت فشار گاز قم  نیز تقدیر به عمل خواهد آمد.

چهارشنبه 23/8/1397
با حضور مهندس حمیدرضا عراقی، معاون وزیر و مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران، مهندس توکلی مدیر عامل شرکت انتقال گاز ایران ، مدیران مناطق ده گانه و بهره برد
با حضور مهندس حمیدرضا عراقی، معاون وزیر و مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران، مهندس توکلی مدیر عامل شرکت انتقال گاز ایران ، مدیران مناطق ده گانه و بهره برداران شرکت انتقال گاز ایران در سالن کنفرانس شهید رجایی  شرکت ملی گاز ایران از برگزیدگان اولین المپیاد بهره برداران شرکت انتقال گاز ایران تقدیر به عمل آمد.

به گزارش روابط عمومی منطقه سه عملیات انتقال گاز :  در این مراسم مهندس توکلی مدیر عامل شرکت انتقال گاز ایران ضمن تبریک به برگزیدگان اولین المپیاد بهره برداران ، اجرای این المپیاد را لازم و مفید در جهت ارتقای علمی بهره برداران دانست و افزود : در سال 1395 برای اولین بار ایده برگزاری این المپیاد را در جهت دیده شدن نقش بهره برداران در جهت حفظ و نگهداری از تاسیسات و سرمایه های عظیم شرکت انتقال گاز مطرح نمودم و پس از برگزاری جلسات متعدد و حضور بهره برداران منتخب شرکت انتقال گاز در جلسات کارشناسی در سالهای بعد این ایده شکل اجرایی به خود گرفت و توانستیم اولین المپیاد بهره برداران شرکت انتقال گاز ایران را به میزبانی منطقه سه و در تاسیسات تقویت فشار گاز قم برگزار نماییم.

مهندس حمیدرضا عراقی، معاون وزیر و مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران در مراسم تجلیل از برگزیدگان نخستین المپیاد فنی و عملیاتی بهره‌برداران تأسیسات تقویت فشار شرکت انتقال گاز ایران با بیان این  اتحاد درون‌سازمانی، پشتیبانی همه‌جانبه و ایجاد رقابت مثبت؛ استراتژی مهم شرکت ملی گاز ایران می باشد و بر خود می‌بالیم که در سازمانی خدمت می‌کنیم که هم ملت و هم دولت به آن افتخار می‌کنند و به آن، اعتماد دارند،  اظهار داشت: عملیاتی کردن شعار گذار از کمیت به کیفیت پس از ۵۰ سالگی شرکت ملی گاز ایران، نشان از آن دارد که شرکت با نگاهی رو به جلو، اهداف راهبردی خود را دنبال کرده و در جست‌وجوی دستیابی به بهترین‌ها برای خدمتگزاری برتر به مردم است.

وی در ادامه افزود: این نگاه رو به جلو، بر اساس آموخته‌های ۵۰ ساله شرکت و پیاده‌سازی یک استراتژی مهم با نقش‌آفرینی ۳ راهبرد مهم؛ اتحاد درون‌سازمانی، پشتیبانی همه‌جانبه و ایجاد رقابت مثبت است.

معاون وزیر نفت در امور گاز با بیان این که شرکت ملی گاز ایران طی این سال‌ها با اطمینان به هدف خود که همانا تأمین پایدار و ایمن گاز است، به پیش رفته، تصریح کرد: داشتن نیروی انسانی کارآمد و توانمند و عاشق که سرمایه‌های همیشگی سازمان‌ها محسوب می‌شوند، به سازمان این امکان را می‌دهد تا با قدرت به پیش رفته و از هیچ چالشی نهراسد.

مهندس عراقی ایجاد رقابت مثبت و سازنده بین کارکنان و بهره‌برداران مناطق مختلف انتقال گاز را از مهم‌ترین ارکان استراتژی یک سازمان نامید و گفت: وقتی هدفی را دنبال می‌کنید و همه ظرفیت وجودی خود را در آن راه به کار می‌گیرید، مطمئناً می‌توانید شاهد موفقیت و پیروزی را در آغوش بکشید.

مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران در بخش دیگری از سخنان خود با تشکر از تمامی دست‌اندرکاران برگزارکننده این المپیاد و همکارانی که در قلب تپنده مناطق انتقال گاز، در سرما و گرما، در صدد عملیاتی کردن مأموریت خود تحت عنوان تأمین ایمن، مطمئن و بهره‌ور گاز هستند، خاطرنشان کرد: نکته اساسی در این استراتژی‌ها و اهدافی که با جدیت و تلاش دنبال می‌شوند، سودرسانی و رساندن منفعت به مردم است تا امید و روشنایی را میهمان خانه‌های آنان سازد.

وی در پایان با آرزوی زمستانی خوب و پربار برای همگان، اظهار امیدواری کرد که شرکت انتقال گاز ایران و کارکنانش بتوانند مانند هرسال، زمستان پایدار و گرمی را به مردم، هدیه دهند.

بر اساس این گزارش ، در پایان این مراسم، از برگزیدگان رتبه نخست تا سوم المپیاد بهره بردارن ، تقدیر به‌عمل آمد و بر این اساس، منطقه ۲ عملیات انتقال گاز ایران، رتبه نخست، مناطق ۳ و ۷ بصورت مشترک رتبه دوم و مناطق ۵ و ۸ نیز مشترکاً به مقام سوم دست یافتند.

شنبه 12/8/1397
با حضور رئیس امور بازرسی فنی شرکت انتقال گاز ایران و کارشناسان بازرسی فنی منطقه سه ، برای اولین بار بسته نرم افزاری کاربردی جهت ارزیابی خطوط لوله ...

با حضور رئیس امور بازرسی فنی شرکت انتقال گاز ایران و کارشناسان بازرسی فنی منطقه سه در ستاد این منطقه  ، برای اولین بار  یک بسته نرم افزاری کاربردی جهت ارزیابی خوردگی خطوط لوله بر اساس استاندارد ASME B31G  که توسط پرسنل امور بازرسی فنی شرکت انتقال گاز طراحی و عملیاتی گردیده بود ،  رونمایی شد.

به گزارش روابط عمومی منطقه سه عملیات انتقال گاز : مهندس حسین عبدی رئیس امور بازرسی فنی شرکت انتقال گاز ضمن اعلام مطلب فوق افزود : این نرم افزار در واقع خطوط لوله انتقال گاز را جهت ادامه بهره برداری ارزیابی می نماید ، به بیان دیگر قابلیت ادامه بهره برداری از خطوط لوله ناشی از خوردگی های اندازه گیری شده در سطوح صفر، یک و دو را بررسی و تحلیل نموده و در نهایت ERF فاکتور تخمینی تعمیرات جهت خط لوله مورد نظر را ارائه می دهد.

وی در ادامه افزود : از آنجائیکه ارزیابی سطوح دو و سه از طریق اندازه گیری های دستی میسر نمی باشد ، هم اکنون دپارتمان بازرسی فنی مکانیک شرکت انتقال ، با همکاری و مشارکت منطقه سه عملیات انتقال گاز ، بررسی روشهای مختلف و آزمایشات میدانی جهت اسکن لیزری سطح لوله ، با هدف امکان  برداشت اطلاعات کافی مورد نیاز برای سطوح دو و سه را در دستور کار دارد.

دوشنبه 7/8/1397
دانیال بهراد فرزند داود بهراد از پرسنل مرکز بهره برداری خطوط لوله قزوین با ارائه مقاله و شرکت در چهارمین همایش انجمن رسوب شناسی ایران توانست عنوان م

دانیال بهراد فرزند داود بهراد از پرسنل مرکز بهره برداری خطوط لوله قزوین با ارائه مقاله و شرکت در چهارمین همایش انجمن رسوب شناسی ایران توانست عنوان مقاله برتر همایش را کسب نماید.

به گزارش روابط عمومی منطقه سه عملیات انتقال گاز : این همایش در تاریخ دوم و سوم آبان ماه و به میزبانی دانشگاه زنجان برگزار گردید و مقاله دانیال بهراد با عنوان کیفیت مخزنی سازند سروک با بهره گیری از نگارهای پتروفیزیکی در یکی از میدان های جنوب باختری ایران به عنوان مقاله برتر انتخاب گردید.

دانیال بهراد کسب موفقیتهای زندگی را همواره حاصل حمایت و پشتیبانی خانواده اش در تمامی مراحل زندگی و تحصیلی دانست و افزود : برای جمع آوری اطلاعات مقاله تحقیقات میدانی و مطالعات گسترده و بسیار زیادی را انجام داده ایم و خوشحالم با ارائه این مقاله توانستم گام کوچکی را در جهت ارتقای دانش زمین شناسی کشورم بردارم.

بر اساس این گزارش :  در این همایش با اهدای لوح تقدیر ، دیپلم افتخار و هدایایی به رسم یادبود از زحمات این محقق برجسته تقدیر به عمل آورده شد.

يكشنبه 6/8/1397
یازدهمین کارگروه تخصصی پدآفندغیر عامل و مدیریت بحران شرکت انتقال گاز ایران با حضور رئیس ایمنی بهداشت ومحیط زیست شرکت انتقال گاز ایران و...

یازدهمین کارگروه تخصصی پدآفندغیر عامل و مدیریت بحران شرکت انتقال گاز ایران با حضور رئیس ایمنی  بهداشت  ومحیط زیست شرکت انتقال گاز ایران و نمایندگان مناطق دهگانه شرکت انتقال گاز ایران و به میزبانی منطقه سه در مجتمع تاسیسات تقویت فشار گاز قزوین برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی منطقه سه عملیات انتقال گاز : در این کارگروه مباحثی همچون بروزرسانی چک لیستها و دستورالعملها و ارائه راه حل هایی جهت رفع چالشهای موجود پیش روی مناطق در زمینه بحران و پدآفند غیرعامل مطرح گردید.

بر اساس این گزارش : این کارگروه به صورت فصلی و هر سه ماه یکبار به میزبانی مناطق شرکت انتقال گاز برگزار میشود و در این کارگروه مباحث و مشکلات مربوط به مناطق جهت رفع و بهبود آنها مطرح میگردد.

12345678910>>>
خانه | بازگشت |

کلیه حقوق این سایت مربوط به منطقه 3 عملیات انتقال گاز می‌باشد.
مجری سایت : شرکت سیگما