سه‌شنبه 25/4/1398
: با حضور امام جمعه و فرمانده سپاه پاسداران شهرستان ساوه و رئیس منابع انسانی و روابط عمومی منطقه سه عملیات انتقال گاز ایران در تاسیسات تقویت فشا
با حضور امام جمعه  و فرمانده سپاه پاسداران  شهرستان ساوه و رئیس منابع انسانی و روابط عمومی منطقه سه عملیات انتقال گاز ایران در تاسیسات تقویت فشار گاز ساوه ، مراسم معارفه صابرنژاد به عنوان فرمانده و طباطبایی  به عنوان سرپرست پایگاه بسیج تاسیسات تقویت فشار گاز ساوه در این تاسیسات برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی منطقه سه عملیات انتقال گاز : در ابتدای این جلسه ستایشگر رئیس روابط عمومی منطقه ضمن خوش آمدگویی به میهمانان  به معرفی منطقه و تاسیسات تقویت فشار گاز ساوه پرداخت و افزود : منطقه سه به عنوان یکی از مناطق مهم شرکت انتقال گاز ایران و در مرکز کشور واقع شده و به عنوان هاب انرژی گاز کشور محسوب می شود و حراست از آن نیز از اهمیت بسیار بالایی برخوردار بوده است.

ستایشگر در ادامه افزود: بخشی از حراست خطوط لوله انتقال گاز و تاسیسات تقویت فشار این منطقه را در کنار حراست بر عهده نیروهای بسیجی منطقه می باشد و از همین جهت فعالیت بسیج داری اهمیت بسیار بالایی می باشد.

در ادامه جلسه حجت الاسلام دکتر حسینی امام جمعه شهرستان ساوه ضمن تقدیر و تشکر از زحمات پرسنل شرکت انتقال گاز ایران ، وظایف این شرکت را بسیار خطیر و مهم توصیف و با توجه به شناخت ایشان از فعالیتهای این شرکت،پرسنل انتقال گاز را تلاشگران گمنام نامید و برای فرمانده پایگاه بسیج تاسیسات آرزوی موفقیت و توفیق روزافزون از درگاه خداوند منان نمود.

در ادامه جلسه حکم فرماندهی و سرپرستی پایگاه بسیج توسط امام جمعه و فرمانده سپاه پاسداران شهرستان ساوه به فرمانده پایگاه تحویل گردید.

شایان ذکر است :پس از برگزاری این جلسه با حضور میهمانان در تاسیسات تقویت فشار گاز از این تاسیسات بازدید و با نحوه کار تاسیسات از نزدیک آشنا شدند.

چهارشنبه 19/4/1398
با حضور اعضای هئیت رئیسه و مدیران میانی منطقه سه دوره آموزش آشنایی با مدل تعالی سازمانی در ستاد منطقه سه برگزار گردید.
با حضور اعضای هئیت رئیسه و مدیران میانی منطقه سه دوره آموزش آشنایی با مدل تعالی سازمانی در ستاد منطقه سه برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی منطقه سه عملیات انتقال گاز : این دوره آموزشی با هدف درک بیشتر روابط موجود بین عملکرد سازمان و نتایج بدست آمده توسط کارکنان و به مدت دو روز در ستاد منطقه برگزار گردید.

مهندس بیگلریان معاون مهندس و خدمات فنی منطقه سه در این رابطه افزود : امروزه وابستگی های بین سازمانها ، اجتماعات و کشورها و اقتصاد به شکل پیچیده ای در حال تقویت و افزایش است و هر سازمان برای اینکه در چنین محیط رقابتی باقی بماند نیاز به نوآوری و بهبود دائمی دارد و اکنون بیشتر از گذشته ، سازمانها باید نیازها و انتظارات ذینفعان خود را درک نموده و بین آنها تعادل برقرار کنند که بتوانند به شکل موثر آنها را مدیریت نمایند و یادگیری مدل تعالی سازمانی می تواند چارچوبی باشد برای فهم و مدیریت این پیچیدگی .

شنبه 15/4/1398
با حضور بانوان شاغل در ستاد شرکت انتقال گاز ایران در مجتمع تاسیسات تقویت فشار گاز قزوین ، از این تاسیسات بازدید و با نحوه عملکرد و ...
با حضور بانوان شاغل در ستاد شرکت انتقال گاز ایران در مجتمع تاسیسات تقویت فشار گاز قزوین ، از این تاسیسات بازدید و با نحوه عملکرد و فعالیت نفرات در تاسیسات تقویت فشار گاز از نزدیک آشنا شدند.

به گزارش روابط عمومی منطقه سه عملیات انتقال گاز : این بازدید با تشکیل جلسه ای با حضور رئیس تاسیسات تقویت فشار گاز قزوین ، رئیس روابط عمومی منطقه و خانم مهندس پاداشی مشاور مدیر عامل شرکت ملی گاز در حوزه بانوان در این تاسیسات آغاز شد و در ابتدای جلسه مهندس حیدری رئیس این تاسیسات به معرفی و بیان نحوه عملکرد تاسیسات تقویت فشار گاز قزوین در سیستم انتقال گاز کشور پرداخت.

در ادامه این جلسه ستایشگر ، رئیس روابط عمومی منطقه ضمن معرفی منطقه و موقعیت جغرافیایی آن  به بیان نقش و اهمیت کلیدی این منطقه در مرکز کشور و در شرکت انتقال گاز کشور اشاره نمود و نقش بانوان را در انجام فعالیتهای ستادی و عملیاتی مانند یک ماشین حساب دقیق و منظم دانست.

خانم مهندس پاداشی مشاور مدیر عامل شرکت  ملی گاز ایران در حوزه بانوان هدف از این بازدید را آشنایی هرچه بیشتر بانوان این شرکت از تاسیسات تقویت فشار گاز اعلام و افزود : این بازدیدها قطعا نقش مهمی در شناخت زحمات شبانه روزی پرسنل زحمتکش شرکت انتقال گاز ایران در تاسیسات تقویت فشار گاز و اهمیت فراوان شاغل بودن در این مجموعه خواهد داشت.

بر اساس این گزارش: در این بازدید قسمتهای مهم تاسیسات و نحوه کارکرد توربینها و اجزای تشکیل دهنده آن به رویت بازدید کنندگان رسید و رئیس روابط عمومی و تعمیرات  تاسیسات به معرفی و ارائه توضیحات لازم برای آشنایی بیشتر بازید کنندگان پرداخت.
دوشنبه 10/4/1398
با هدف افزایش راندمان انتقال گاز و جلوگیری از قطع گاز خط لوله اول سراسری ، عملیات تعمیر در سرویس این خط با روش نصب غلاف فلزی ....
با هدف افزایش راندمان انتقال گاز و جلوگیری از قطع گاز خط لوله اول سراسری ، عملیات تعمیر در سرویس این خط با روش نصب غلاف فلزی  از نوع ARMADILLO  برای اولین بار در سطح کشور و در منطقه سه عملیات انتقال گاز انجام پذیرفت.

به گزارش روابط عمومی منطقه سه عملیات انتقال گاز : مهندس صادقپور مدیر منطقه ضمن اعلام مطلب فوق افزود : پس از برگزاری جلسات پیگرانی هوشمند منطقه جهت بررسی ایرادات نقاط باقیمانده خطوط لوله اول سراسری و به منظور جلوگیری از تخلیه این خط تعمیرات با این روش نوین ، با محوریت مرکز بهره برداری خطوط لوله ساوه و با همکاری واحد بازرسی فنی و مجموعه معاونت عملیات خطوط لوله منطقه به انجام پذیرفت.

بر اساس این گزارش : عملیات مذکور در حداقل زمان ممکن و با رعایت کلیه موازین ایمنی و فنی و پس از کنترل فشار خط لوله توسط IOC  منطقه در کمتر از 15 ساعت کار مداوم بدون حادثه به اتمام رسید.

لازم به ذکر است : برنامه تعمیرات سایر خطوط لوله توسط مجموعه معاونت خطوط لوله منطقه و با بهره برداری از روشهای نوین تعمیرات در حال انجام می باشد.

يكشنبه 5/3/1398
شناسائی و بررسی وضعیت سلامت روان پرسنل و مدیران یکی از مهم ترین روشهای شناسائی و توانمند سازی افراد در محیط های کاری ...

به گزارش روابط عمومی منطقه سه عملیات انتقال گاز : شناسائی و بررسی وضعیت سلامت روان پرسنل و مدیران یکی از مهم ترین روشهای شناسائی و توانمند سازی افراد در محیط های کاری است، لذا شرکت انتقال گاز ایران در راستای شناسائی و توانمند سازی مدیران خود بعنوان اساسی ترین رکن کارآمدی سازمان، طرح تدوین شناسنامه روان شناختی مدیران شرکت انتقال گاز را با هدف افزایش تطابق و تناسب شغل و شاغل و دستیابی به بهزیستی روانشناختی توسط مرکز روانشناسی صنعتی و سازمانی دانشگاه شهید بهشتی و به درخواست مدیر عامل شرکت انتقال گاز ،دکتر توکلی با حمایت مدیریت توسعه منابع انسانی سازمان آغاز نموده و با اجرای پروژه در چهار منطقه، گام پنجم را در منطقه سه عملیات انتقال گاز اجرا نمود و در تلاش است تا به ارزشمند ترین هدف خود یعنی افزایش سطح بهزیستی روانشناختی در سازمان دست یابد.

مهندس صادقپور ضمن اعلام مطلب فوق افزود : ارزیابی شایستگی های روانشناختی رهبری و مدیریت کارمندان منطقه سه با برگزاری جلسه تشریح و آماده سازی توسط مجری پروژه سرکار خانم دکتر عسگری و 4 نفر از متخصصان حوزه روانشناسی صنعتی و سازمانی با همراهی همکاران ستاد انتقال گاز بعنوان ناظرین پروژه و با انتخاب جامعه آماری به تعداد 46 نفر از کارمندان شاغل در سمتهای نمودار کلی سازمان (top chart) و سمتهای یک رده پائین تر از آن با ماهیت سرپرستی و مسئول طی دو روز و در دو گروه در تاریخهای 31/2/98 و 1/3/98 در واحد آموزش منطقه انجام پذیرفت.

مدیر منطقه سه افزود : گامهای شناسائی توانمندیها در اجرای پروژه مذکور مشتمل با سه فرایند اصلی بدین قرار بوده است: 1. مصاحبه حضوری روانشناختی مبتنی بر شایستگی 2. آزمونهای نرم افزاری ( تست الکترونیکی ) 3. آزمونهای کتبیچهارشنبه 11/2/1398
با حضور تیم های اعزامی از سوی منطقه سه در شهرستان پلدختر ، کمک های مردمی پرسنل این منطقه به مردم شریف این شهرستان اهدا گردید.
با حضور تیم های اعزامی از سوی منطقه سه در شهرستان پلدختر ، کمک های مردمی پرسنل این منطقه به مردم شریف این شهرستان اهدا گردید.

به گزارش روابط عمومی منطقه سه عملیات انتقال گاز : مهدی ستایشگر رئیس روابط عمومی منطقه سه ضمن اعلام مطلب فوق افزود :مرحله ی اول کمک های مردمی پرسنل که شامل وسایل بهداشتی ، پوشاک ، کنسرو و اسباب بازی بود ،توسط تیم اعزامی این منطقه به دست مردم سیل زده این شهرستان و روستاهای اطرافش رسید.

ستایشگر در ادامه افزود : پیش بینی میشود با فراخوان بعدی روابط عمومی این منطقه کمکهای بیشتری فراهم گردد تا بتوانیم هرچند کوچک اما نقشی در بهبود شرایط زندگی برای هموطنان سیل زده که گرفتار این بلای عظیم طبیعی شده اند و چشم انتظار کمک های کوچک ما هستند، داشته باشیم.

ستایشگر در پایان ضمن آرزوی بهبود شرایط زندگی این هموطنان خاطرنشان کرد : با توجه به برآورد تیم اعزامی این منطقه از شرایط مناطق سیل زده و همچنین فرا رسیدن فصل گرما در این مناطق فراهم کردن وسایل برقی مانند پنکه، یخچال و سایر وسایل خانگی جهت رفاه حال این هموطنان ضروری می باشد.
يكشنبه 25/1/1398
با هدف صرفه جویی در مصرف انرژی و استفاده از انرژی های تجدید پذیر و نیز کاهش انتشار گازهای گلخانه ای ، نیروگاه خورشیدی با ظرفیت 20 کیلو وات در ستاد ..
با هدف صرفه جویی در مصرف انرژی و استفاده از انرژی های تجدید پذیر و نیز کاهش انتشار گازهای گلخانه ای ، نیروگاه خورشیدی با ظرفیت 20 کیلو وات در ستاد منطقه سه عملیات انتقال گاز به بهره برداری رسید.

به گزارش روابط عمومی منطقه سه عملیات انتقال گاز : مهندس بیکلریان ،معاون مهندسی و خدمات فنی منطقه ضمن اعلام مطلب فوق افزود : این پروژه در تاریخ 22 فروردین سال 98 به صورت پایلوت در منطقه سه عملیات انتقال گاز به بهره برداری رسید و پس از دوره یکساله نگهداری و بررسی کیفیت راندمان با تضمین بیشتری در سایر مناطق نیز قابلیت اجرا خواهد داشت.

مهندس بیکلریان در ادامه افزود : این نیروگاه قابلیت تولید توان 20 کیلووات ساعت برق را داراست که به صورت متصل به شبکه می باشد و با در نظر گرفتن به طور متوسط 300 روز آفتابی در سال و روزانه 5 ساعت تابش حداقل 30 مگاوات ساعت برق را در سال تامین می کند.

وی عمر بهره برداری از این نیروگاه را 20 سال دانست و افزود : با توجه به اینکه نیروگاه مذکور متصل به شبکه و فاقد باتری های ذخیره کننده می باشد در طول مدت بهره برداری هیچ هزینه تعمیراتی به همراه نخواهد داشت.

بیکلریان در پایان خاطرنشان کرد : با توجه به اینکه هر کیلو وات ساعت برق تولیدی از طریق سوختهای فسیلی حداقل معادل 700 گرم گاز  CO2 وارد جو می نماید ، این نیروگاه از نشر 21 تن گاز گلخانه ای در سال جلوگیری می نماید.سه‌شنبه 20/1/1398
با حضور مهندس صادقپور مدیر منطقه سه در تاسیات تقویت فشار گاز و مرکز بهره برداری خطوط لوله قزوین از نزدیک از این تاسیسات بازدید نمود و ...

به گزارش روابط عمومی منطقه سه عملیات انتقال گاز : با فرا رسیدن سال نو ،مهندس صادقپور مدیر منطقه سه در تاسیات تقویت فشار گاز و مرکز بهره برداری خطوط لوله قزوین حضور یافت و از نزدیک از این تاسیسات بازدید نمود و برای آنها سالی پر از موفقیت و سلامت را از درگاه خداوند منان آرزو نمود.

بر اساس این گزارش : در این بازدید ، اسدی رئیس مرکز بهره برداری خطوط لوله قزوین به ارائه گزارش اقدامات سنجیده در خصوص رفع آبگرفتگی های بارش های اخیر در خطوط لوله انتقال گاز مناطق تحت پوشش این مرکز پرداخت.

لازم به ذکر است : بدلیل  شدت و افزایش میزان بارشهای اخیر در استان قزوین و زنجان ،  در برخی از نقاط خطوط لوله آبگرفتگی هایی بوجود آمد که با مدیریت ،حفظ آمادگی و زحمات شبانه روزی پرسنل تاسیسات تقویت فشار گاز و مراکز بهره برداری خطوط لوله قزوین بحران آب گرفتگی در این مناطق بوجود نیامد.

در پایان این بازدید: مهندس صادقپور از زحمات پرسنل این مرکز به جهت حفظ و حراست از خطوط لوله انتقال کاز تشکر و قدردانی نمود.

شنبه 17/1/1398
به مناسبت فرا رسیدن سال نو مدیر منطقه سه و پرسنل این منطقه در ستاد این منطقه حضور بهم رسانیده و فرا رسیدن سال نو را تبریک گفتند.

به گزارش روابط عمومی منطقه سه علیات انتقال گاز ایران : به مناسبت فرا رسیدن سال نو مدیر منطقه سه و پرسنل این منطقه در ستاد این منطقه حضور بهم رسانیده و فرا رسیدن سال نو را تبریک گفتند.

بر اساس این گزارش : در این دیدار صمیمانه مدیر منطقه سه ضمن آرزوی موفقیت و سالی خوش و سلامت برای پرسنل و خانواده های آنها ، خواستار تلاش همه جانبه پرسنل همچون سالهای گذشته برای انجام کارها و وظایفشان در جهت شکوفایی و رونق اقتصادی کشور شد.

لازم به ذکر است : بعد از این دیدار صمیمانه ، مدیر و اعضای هیئت رئیسه منطقه با حضور در ستاد شرکت انتقال گاز ایران ضمن دیدار نوروزی فرا رسیدن سال نو را به مدیر عامل و همکاران خود در این مجموعه تبریک و شادباش گفته اند.
 
يكشنبه 19/12/1397
با هدف افزایش میزان آمادگی پرسنل منطقه سه در شرایط اضطراری و با بحران های احتمالی مانور بحران در ستاد این منطقه برگزار گردید.

با هدف افزایش میزان آمادگی پرسنل منطقه سه در شرایط اضطراری و با بحران های احتمالی مانور بحران در ستاد این منطقه برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی منطقه سه عملیات انتقال گاز : مهدی ستایشگر رئیس روابط عمومی منطقه ضمن بیان مطلب فوق افزود : این مانور بزرگ بر اساس برنامه ریزی های انجام شده با مدیریت واحدهای ایمنی و بهداشت و حراست در ستاد منطقه و با سناریوهای خروج اضطراری و خاموش کردن حریق توسط پرسنل آتشنشانی منطقه انجام شد.

وی افزود : میزان آمادگی واحد های برگزار کننده این مانور بسیار بیشتر از حد انتظار برآورد شد و در جلسه ای کمیته بحران که با حضور اعضای این کمیته که بعد از این مانور برگزار شد ، سایر نواقص موجود جهت کسب آمادگی بیشتر در شرایط بحرانی توسط اعضای کمیته مطرح و برای رفع آنها راهکارهایی ارائه شد.

يكشنبه 19/12/1397
همزمان با فرا رسیدن روز درختکاری با حضور مدیر منطقه سه و اعضای هیئت رئیسه ین منطقه و با کاشت ردختان سرو ،آئین روز درختکاری در ستاد منطقه سه برگزار ش
همزمان با فرا رسیدن روز درختکاری با حضور مدیر منطقه سه و اعضای هیئت رئیسه ین منطقه و با کاشت ردختان سرو ، ،آئین  روز درختکاری در ستاد منطقه سه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی منطقه سه عملیات انتقال گاز : مهدی ستایشگر رئیس روابط عمومی منطقه سه ضمن اعلام مطلب فوق افزود : همه ساله به پاسداشت روز درختکاری در ستاد منطقه سه و بطور همزمان در سایر تاسیسات تقویت فشار گاز نهال و درختچه هایی توسط پرسنل منطقه کاشته می شود.

وی افزود : ستاد منطقه سه و سایر تاسیسات این منطقه با در برداشتن منطقه وسیع فضای سبز و اهمیت دادن به حفظ و نگهداشت آن ، تبدیل به منطقه ای سبز و پر از درختان متنوع شده است و همه ساله همزمان با رسیدن فصل بهار ، شکوفه های بهاری جلوه ویژه و زیبایی به این منطقه می دهد.

چهارشنبه 8/12/1397
هم اکنون جلسه هماهنکی مدیر عامل شرکت انتقال گاز ایران و هیئت مدیره این شرکت با مدیر و اعضای هیئت رئیسه منطقه سه در ستاد شرکت انتقال...

هم اکنون جلسه هماهنکی مدیر عامل شرکت انتقال گاز ایران و هیئت مدیره این شرکت با مدیر و اعضای هیئت رئیسه منطقه سه در ستاد شرکت انتقال گاز ایران در حال برگزاری می باشد.

به گزارش روابط عمومی منطقه سه عملیات انتقال گاز ایران : مهندس صادقپور مدیر منطقه سه در ابتدای این جلسه ،از زحمات پرسنل منطقه سه در واحدهای مختلف  تقدیر و تشکر نمود و افزود : آمادگی تاسیسات تقویت فشار گاز حساس منطقه با توجه به برنامه ریزی دقیق واحد عملیات ایستگاه ها بسیار مثبت می باشد و همین فعالیتها باعث کاهش بخشی از  24 درصد کاهش توقفات در کل شرکت انتقال گاز شده است.

دوشنبه 6/12/1397
با هدف افزایش آمادگی و واکنش در شرایط اضطراری در زمان بروز بحران های طبیعی و غیر طبیعی مانور مقابله با بحران در منطقه سه عملیات انتقال گاز برگزار گرد

با هدف افزایش آمادگی و واکنش در شرایط اضطراری در زمان بروز بحران های طبیعی و غیر طبیعی مانور مقابله با بحران در منطقه سه عملیات انتقال گاز برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومی منطقه سه عملیات انتقال گاز : مهندس صادقپور مدیر منطقه سه ضمن اعلام مطلب فوق افزود : در بازه زمانی دی ماه و بهمن ماه سال جاری سه مانور در خطوط لوله استحفاظی منطقه برگزار گردید و بر اساس سناریوهای مختلف عملیاتی ، آمادگی مراکز بهره برداری خطوط لوله و سایر بخشهای عملیاتی مورد ارزیابی قرار گرفت.

وی افزود : مانورهای اول و دوم با سناریوی نشتی گاز و انفجار در اثر رانش زمین(زلزله ) و با محوریت مراکز بهره برداری خطوط لوله تهران و ساوه و مانور سوم با موضوع نشتی گاز از خط لوله در اثر حفاری غیر مجاز و برخورد بیل مکانیکی با خط لوله در محدوده استحفاظی مرکز بهره برداری خطوط لوله قزوین و در سطح c انجام شد.

مهندس صادقپور در پایان خاطر نشان کرد : در پایان مانور های مذکور نتایج قابل قبولی در جهت شناسایی نقاط قوت و ضعف و فرصتهای قابل بهبود به دست آمد که توسط تیم های ارزیاب مانور و کمیته بحران منطقه مورد بررسی قرار گرفت.

چهارشنبه 24/11/1397
به مناسبت فرا رسیدن ایام الله دهه فجر با حضور برخی از مدیران شرکت انتقال گاز ایران ، مدیر منطقه سه و اعضای هئیت رئیسه منطقه سالن ورزشی تیراندازی این
به مناسبت فرا رسیدن ایام الله دهه فجر با حضور برخی از مدیران شرکت انتقال گاز ایران ، مدیر منطقه سه و اعضای هئیت رئیسه منطقه سالن ورزشی تیراندازی این منطقه افتتاح گردید.

به گزارش روابط عمومی منطقه سه عملیات انتقال گاز ایران : مهدی ستایشگر رئیس روابط عمومی منطقه سه ضمن اعلام مطلب فوق افزود : سالن تیراندازی این منطقه با بهره برداری از لوازم مدرن ورزش تیراندازی و مطابق با استانداردهای نوین روز افتتاح گردید.

ستایشگر افزود : بر اساس استانداردهای لازم این ورزش مهیج و پرخطر ، مربی دارای مدارک بین المللی و با تجربه نیز جهت آموزش  حرفه ای پرسنل و رعایت مسائل ایمنی در سالن تیراندازی حضور یافته است.

ستایشگر در ادامه افزود :همزمان با افتتاح سالن تیراندازی برنامه های دیگری همچون آذین بندی ستاد منطقه و تاسیسات تقویت فشار گاز ، طراحی اینفوگرافی روند رو به رشد منطقه در چهل سالگی پیروزی شکوهمند انقلاب سلامی ،تهیه بن ویژه تخفیف جهت استفاده از برنامه های فرهنگی ویژه پرسنل نیز به مناسبت ایام الله دهه فجر در منطقه سه عملیات انتقال گاز انجام پذیرفته است.

دوشنبه 1/11/1397
با حضور مهندس امجدی پور رئیس امور بازرسی شرکت ملی گاز ایران و مهندس صادقپور مدیر و اعضای هئیت رئیسه منطقه سه و دکتر عبادی جعفری و دکتر میر دوره قانون
با حضور مهندس امجدی پور رئیس امور بازرسی شرکت ملی گاز ایران و مهندس صادقپور مدیر و اعضای هئیت رئیسه منطقه سه و دکتر عبادی جعفری و دکتر میر دوره قانون ارتقاء سلامت اداری و مبارزه با فساد در ستاد این منطقه برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی منطقه سه عملیات انتقال گاز : در ابتدای این جلسه مهندس صادقپور مدیر منطقه سه عملیات انتقال گاز ضمن خوش آمد گویی به میهمانان و معرفی منطقه ، از تمامی همکاران سخت کوش و پر تلاش منطقه بخاطر زحمات شبانه روزیشان در جهت استمرار انتقال گاز خصوصا در این روزهای سرد تشکر و قدردانی کرد.

وی در خصوص موضوع جلسه گفت : از همان ابتدای تشکیل جوامع بشری که به علت تزاحم و برخورد منافع وضع قوانین مختلف ضرورت پیدا کرد ، در تمام جوامع شخص یا اشخاصی بودند و هنوز هم هستند که بخاطر کسب منافع نامشروع و غیرقانونی فردی یا گروهی قانون را دور زده و  با ضایع کردن حقوق عمومی در جوامع ایجاد فساد نمایند.

وی افزود : به همین دلیل موضوع فساد و ضرورت مبارزه با آن در تمام کشورهای جهان مطرح است و نه تنها تمام کشورها قوانین و  دستوراتی را برای این منظور وضع کرده اند بلکه تشکل ها و کنوانسیون های بین المللی زیادی نیز تشکیل شده که در حال فعالیت می باشند.

صادقپور در ادامه به نامه حضرت علی (ع) به مالک اشتر اشاره کرد و با ذکر فرازهایی از این نامه که به اطاعت خدا ، قانون گرایی ، شایسته سالاری ،شفافیت در کارها و مبارزه با فساد (اداری ، سیاسی و اقتصادی) تاکید داشت ، گفت : ما مسلمانان با این غنای دینی و فرهنگی می توانیم سیره و شیوه ائمه را سرمشق قرار داده و از آن به عنوان چراغ راه در ارتقاء سلامت اداری – سیاسی و اقتصادی و مبارزه با فساد بهره مند شویم.

بر اساس این گزارش :  در ادامه ی این جلسه دکتر عابدی جعفری و دکتر میر به ارائه مطالب آموزنده ای در خصوص مفاهیم ارتقاء سلامت اداری و مقابله با فساد و نحوه اجرای این قانون پرداختند .


دوشنبه 24/10/1397
با حضور بهره برداران تاسیسات تقویت فشار گاز ساوه ،مجتمع ذخیره سازی گاز سراجه و پرسنل تعمیرات اساسی منطقه سه عملیات انتقال گاز ، دوره آموزش عمومی...
با حضور بهره برداران تاسیسات تقویت فشار گاز ساوه ،مجتمع ذخیره سازی گاز سراجه و پرسنل تعمیرات اساسی منطقه سه عملیات انتقال گاز ، دوره آموزش عمومی توربوکمپرسور سومی - زاریا در تاسیسات ساوه برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی منطقه سه عملیات انتقال گاز : حسب احساس ضرورتهای عملیاتی و بهره برداری و نیز تعمیرات واحدهای سومی- زاریا ، دوره آموزشی عمومی این توربینها با طرح موضوعات پایداری مانند نحوه روغنکاری ، اثرات سرج و استال در کمپرسور ، معرفی اجزای توربو کمپرسور ، آشنایی با ساختار توربین و نحوه عملکرد توربوکمپرسور DU80L برگزار گردید.

لازم به ذکر است: بر اساس تقویم آموزش این منطقه دوره های آموزشی سایر توربینهای تاسیسات تقویت فشار گاز موجود در سطح منطقه نیز در آینده برگزار خواهد شد.


شنبه 8/10/1397
در راستای ارج نهادن به مسئولیت اجتماعی منطقه سه عملیات انتقال گاز و فرهنگ سازی در بین مجاورین حریم خطوط لوله انتقال گاز و همچنین اشاعه فرهنگ مصرف صحی
در راستای ارج نهادن به مسئولیت اجتماعی منطقه سه عملیات انتقال گاز و فرهنگ سازی در بین مجاورین حریم خطوط لوله انتقال گاز و همچنین اشاعه فرهنگ مصرف صحیح در بین مدارس شهری و روستایی ، فاز اول فرهنگ سازی حریم خطوط لوله توسط کمیته حریم منطقه با محوریت روابط عمومی کلید خورد.

به گزارش روبط عمومی منطقه سه عملیات انتقال گاز : مهدی ستایشگر رئیس روابط عمومی منطقه سه ضمن اعلام مطلب فوق افزود : در فاز اول فرهنگ سازی حریم با حضورتیم روابط عمومی منطقه در روستاهای مجاور فیروزکوه و دماوند اجرا شد و آموزش خطرات رعایت نکردن حریم و صرفه جویی در مصرف گاز انجام و محصولات فرهنگی و کتابچه با این هدف بین دانش آموزان توزیع گردید.

وی افزود : با توجه به گستردگی  و حریم تحت پوشش این منطقه و روستاهای مجاور حریم فازهای بعدی بزودی در سایر شهرها و روستاهای استانهای تحت پوشش اجرایی می گردد.

ستایشگر فرهنگ سازی را در این خصوص بسیار مفید دانست و خاطرنشان کرد : می توان با ایجاد حس مسئولیت پذیری در بین کودکان و نوجوانان از طریق آموزش و آشنایی با حریم و در همین سنین کم نتایج بسیار مهمی را در آینده برداشت نمود و همچنین با توجه به ماهیت مناطق شرکت انتقال گاز این امر را به عنوان وظیفه اصلی روابط عمومی منطقه دانست تا بتوان به عنوان یک فرآیند استراتژیک و مدون اجرایی این فعالیتها را ادامه و نتایج قابل قبولی کسب کرد.دوشنبه 12/9/1397
: با حضور مدیر اعضای هئیت رئیسه منطقه سه در ستاد منطقه سه و برقراری ارتباط ویدئو کنفرانس با روسای تاسیسات تقویت فشار گاز ، و ارزیابان ...
با حضور مدیر اعضای هئیت رئیسه  منطقه سه در ستاد منطقه سه و برقراری ارتباط ویدئو کنفرانس با روسای تاسیسات تقویت فشار گاز ، و ارزیابان شرکت ملی گاز ایران ، جلسه بازنگری مدیریت در ادامه ی ممیزی های داخلی  (IMS2015) منطقه سه در ستاد این منطقه برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی منطقه سه عملیات انتقال گاز : در این جلسه مهندس صادقپور مدیر منطقه دستاوردهای این ارزیابی و ممیزی را بسیار مفید برای منطقه دانست و افزود : بررسی نقاط ضعف و قوت توسط ارزیابان می تواند در توسعه توانمندی ها و آماده تر شدن منطقه نقش بسزایی داشته باید.

بر اساس این گزارش : ممیزی داخلی این منطقه (IMS2015) در ماه جاری توسط واحد تحلیل سیستم های منطقه سه انجام  و تمامی نواقص موجود در سطح منطقه مشخص شد و جهت رفع آنها اقدام اصلاحی صورت پذیرفت.

شایان ذکر است : در پایان جلسه مذکور نتیجه ممیزی و ارزیابی جهت تمدید گواهینامه مذکور توسط ارزیابان شرکت ملی گاز ایران بسیار مثبت ارزیابی شد.

دوشنبه 5/9/1397
با احداث پل ارتباطی روی مسیر خط لوله پنجم تهران در محل تقاطع با رودخانه وحشی ماملو ، برگی دیگر از اثرات ماندگار در حوزه عملیات خطوط لوله تهران ...

با احداث پل ارتباطی روی مسیر خط لوله پنجم تهران در محل تقاطع با رودخانه وحشی ماملو ، برگی دیگر از اثرات ماندگار در حوزه عملیات خطوط لوله تهران ورق خورد.

به گزارش روابط عمومی منطقه سه عملیات انتقال گاز : مهندس صادقپور مدیر منطقه سه عملیات انتقال گاز ضمن اعلام خبر فوق افزود : یکی از مهمترین پروژه های مرکز بهره برداری خطوط لوله تهران با زحمات شبانه روزی همکاران این مرکز طبق برنامه زمانبندی تعمیرات خطوط لوله به پایان رسید و با اجرای آزمایش میدانی به وسیله عبور بارهای متمرکز و گسترده معادل 5/1 برابر ظرفیت طراحی ،  راه اندازی و به بهره برداری رسید.

وی در ادامه افزود : با احداث پل مذکور امکان تردد پیوسته در مسیر خط لوله پنجم تهران به جهت اجرای امور بهره برداری و تعمیرات مهیا گردیده و دسترسی به شیر بین راهی خط لوله در کمترین زمان ممکن ایجاد گردید و این در حالیست که قبل از احداث این پل به منظور تردد به سمت مقابل رودخانه به ناچار مسیری بیش از 120 کیلومتر در خطوط لوله وبزرگراهی و شهری طی می شد.

لازم به ذکر است : با طراحی و اجرای ایده خلاقانه ساخت پل ارتباطی صرفه جویی قابل ملاحظه ای در بخش اجرا و بهره برداری صورت پذیرفت.

دوشنبه 28/8/1397
با حضور کارشناسان منابع انسانی شرکت ملی گاز ایران در مجتمع تاسیسات تقویت فشار گاز قم ، از این تاسیسات بازدید ...
با حضور کارشناسان منابع انسانی شرکت ملی گاز ایران در مجتمع تاسیسات تقویت فشار گاز قم ، از این تاسیسات بازدید  و با نحوه عملکرد و فعالیت تاسیسات تقویت فشار گاز آشنا شدند.

به گزارش روابط عمومی منطقه سه عملیات انتقال گاز : این بازدید با تشکیل جلسه ای با حضور رئیس تاسیسات قم ،رئیس روابط عمومی و رئیس منابع انسانی منطقه سه در این تاسیسات آغاز شد و درابتدای جلسه مهندس خراسانی رئیس این تاسیسات به معرفی و نحوه عملکرد تاسیسات تقویت فشار گار قم پرداخت.

بر اساس این گزارش : مهدی ستایشگر رئیس روابط عمومی منطقه سه نقش و جایگاه شرکت انتقال گاز را در تراز جهانی توضیح و تشریح نمود و همچنین نسبت به اهمیت نیروی انسانی در کنار تجهیزات در تاسیسات تقویت فشار گاز اشاره نمود.

ستایشگر در ادامه افزود : فلسفه وجودی چنین بازدیدی با نگاه عملیاتی می تواند در پیش برد فعالیتهای منابع انسانی و افق دید آنان کمک بسزایی نماید.

بر اساس این گزارش در ادامه جلسه ، فتح الهی رئیس منابع انسانی منطقه سه ضمن بیان مشکلات و مسائل مربوط به منابع انسانی منطقه سه از جمله بازنشسته شدن پرسنل در سالهای آتی و عدم جایزگینی آنان و مسائل مربوط به رتبه های شغلی پرداخت و خواستار رفع آنها شد.

لازم به ذکر است : کارشناسان امور منابع انسانی با حضور در مجتمع از تاسیسات قم 2 و 3 بازدید  کردند و ازاهمیت و نحوه کار این تاسیسات  از نزدیک آشنا شدند.
12345678910>>>
خانه | بازگشت |

کلیه حقوق این سایت مربوط به منطقه 3 عملیات انتقال گاز می‌باشد.
مجری سایت : شرکت سیگما