اخبار
13:521398/4/15 شنبه
بازدید بانوان ستاد شرکت انتقال گاز ایران از تاسیسات تقویت فشار گاز قزوین

با حضور بانوان شاغل در ستاد شرکت انتقال گاز ایران در مجتمع تاسیسات تقویت فشار گاز قزوین ، از این تاسیسات بازدید و با نحوه عملکرد و فعالیت نفرات در تاسیسات تقویت فشار گاز از نزدیک آشنا شدند.

به گزارش روابط عمومی منطقه سه عملیات انتقال گاز : این بازدید با تشکیل جلسه ای با حضور رئیس تاسیسات تقویت فشار گاز قزوین ، رئیس روابط عمومی منطقه و خانم مهندس پاداشی مشاور مدیر عامل شرکت ملی گاز در حوزه بانوان در این تاسیسات آغاز شد و در ابتدای جلسه مهندس حیدری رئیس این تاسیسات به معرفی و بیان نحوه عملکرد تاسیسات تقویت فشار گاز قزوین در سیستم انتقال گاز کشور پرداخت.

در ادامه این جلسه ستایشگر ، رئیس روابط عمومی منطقه ضمن معرفی منطقه و موقعیت جغرافیایی آن  به بیان نقش و اهمیت کلیدی این منطقه در مرکز کشور و در شرکت انتقال گاز کشور اشاره نمود و نقش بانوان را در انجام فعالیتهای ستادی و عملیاتی مانند یک ماشین حساب دقیق و منظم دانست.

خانم مهندس پاداشی مشاور مدیر عامل شرکت  ملی گاز ایران در حوزه بانوان هدف از این بازدید را آشنایی هرچه بیشتر بانوان این شرکت از تاسیسات تقویت فشار گاز اعلام و افزود : این بازدیدها قطعا نقش مهمی در شناخت زحمات شبانه روزی پرسنل زحمتکش شرکت انتقال گاز ایران در تاسیسات تقویت فشار گاز و اهمیت فراوان شاغل بودن در این مجموعه خواهد داشت.

بر اساس این گزارش: در این بازدید قسمتهای مهم تاسیسات و نحوه کارکرد توربینها و اجزای تشکیل دهنده آن به رویت بازدید کنندگان رسید و رئیس روابط عمومی و تعمیرات  تاسیسات به معرفی و ارائه توضیحات لازم برای آشنایی بیشتر بازید کنندگان پرداخت.
تاریخ به روز رسانی:.
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 
خانه | بازگشت |

کلیه حقوق این سایت مربوط به منطقه 3 عملیات انتقال گاز می‌باشد.
مجری سایت : شرکت سیگما