اخبار
14:101398/6/23 شنبه
درخشش پرسنل آتش نشانی سراجه در ارزیابی آمادگی جسمانی آتش نشانان شرکت ملی گاز ایران

 اولین دوره ارزیابی آمادگی جسمانی پرسنل آتش نشان شرکت ملی گاز ایران در مجتمع پالایشگاهی و ذخیره سازی گاز طبیعی سراجه به انجام رسید.

به گزارش روابط عمومی منطقه سه عملیات انتقال گاز : مهندس صادقپور مدیر منطقه سه ضمن اعلام مطلب فوق افزود : این ارزیابی به ابتکار ایمنی و آتش نشانی شرکت ملی گاز ایران و در شرکت های پالایشگاهی گاز کشور برگزار و مجتمع سراجه به عنوان تنها نماینده شرکت انتقال گاز در این ارزیابی شرکت نموده است.

وی در ادامه افزود : هدف از این ارزیابی سنجش آمادگی جسمانی نفرات در ظرفیت ورزش هوازی، ترکیب توده ی بدن ، قدرت ماهیچه ها ، پایداری و تحمل ماهیچه ها و انعطاف پذیری بدن مطابق  استانداردهای موجود اعلام گردیده است و به همین منظور آتش نشانان در آیتم های هفتگانه بارفیکس ، دراز نشست ، انعطاف بالاتنه ، تست ضربان قلب با پله ، دو استقامتی 540 متر ، دو 4*9 متر و شنای خشک در طی دو روز شرکت نموده اند.

مهندس صادقپور ضمن اشاره به آمادگی بسیار بالای آتش نشنانان سراجه در این آزمون و کسب موفقیت های تیمی و انفرادی افزود : در پایان این ارزیابی احمد صفرلو ، علی صادقی و جواد جباری با کسب امتیازات بالایی در جایگاه اول تا سوم ایستادند که نتایج نهایی پس از پایان ارزیابی ها توسط شرکت ملی گاز ایران اعلام خواهد شد.

 بر اساس این گزارش: قاسم زاده از نفرات بهره برداری مجتمع سراجه که بصورت داوطلبانه در این آزمون شرکت نموه بود با کسب نمره عالی 98 از 100 توانست رکورد بسیار خوبی را ثبت نماید.

لازم به ذکر است : حمید سلیمانی و احمد صفرلو به عنوان ارزیابان شرکت ملی گاز ایران از منطقه سه عملیات انتقال گاز در ارزیابی پالایشگاههای گاز کشور و فرآیند ارزیابی مشارکت داشته اند.تاریخ به روز رسانی:.
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 
خانه | بازگشت |

کلیه حقوق این سایت مربوط به منطقه 3 عملیات انتقال گاز می‌باشد.
مجری سایت : شرکت سیگما